074-7009728

אודות

מיתוג של מוצרי קידום מכירות דורש ידע, ניסיון ומכשור מתקדם. אנחנו בחברת דיגיטלטיים מתמחים בייבוא של מוצרי קידום מכירות ומיתוג שלהם לצורך קידום מכירות של שירותים, מוצרים ומידע. אנחנו מביאים איתנו את השילוב המקצועי ביותר של ידע וניסיון יחד עם מכונות הדפסה מהטובות ביותר בעולם. השירות שלנו מיועד לאנשים פרטיים, בתי עסק, חברות, ארגונים, יחידות בצה"ל, משרדים ממשלתיים וציבוריים מכל תחומי העיסוק. בכל הזמנה יהיה לכם נציג מהחברה שילווה אתכם לאורך כל תהליך ההדפסה על המוצרים, כולל ליווי מלא של מעצבים גרפיים מהטובים ביותר בתחום.

שיווק ופרסום יעיל לטווח הארוך!

צמיחה של עסק קטן או גדול עוברת קודם כל בתהליכי השיווק שלו, כאשר המטרה היא ליצור כמה שיותר פרויקטים שיווקיים שיחזיקו לטווח הארוך. אחד מהם הוא הדפסה על גבי מוצרים שימושיים. ניתן להדפיס על כמעט כל מוצר הקיים היום בשוק, החל ממוצרי טקסטיל כמו מגבות וחולצות ועד למוצרים משלימים למחשבים כגון עכבר, מקלדת ודיסק און קי. אצלנו בחברת דיגיטלטיים מאמינים בשיווק לטווח הארוך באמצעות מוצרי קידום מכירות איכותיים שיחזיקו לשנים רבות קדימה ויהוו חלק חשוב בצמיחה של העסק שלכם לשנים הבאות.

למה כדאי לעבוד איתנו?

העבודה איתנו מתבצעת בשקיפות מלאה עם לוחות זמנים קשיחים ומוגדרים מראש. מכונות הדפוס שלנו פועלות במשך כל השבוע ומספקות עבודה רציפה למגוון רחב של שירותי הדפסה על מוצרים. בנוסף לכך, אתם נהנים משירותי עיצוב גרפי מהטובים ביותר אשר מטרתם להתאים את הקבצים שאתם שולחים לגודל וסוג המוצר. מלבד זאת, כל מוצר שאנחנו מספקים לכם עובר בדיקות איכות ותקינות קפדניות מאוד, על מנת לוודא שאתם או הלקוחות שלכם מקבלים מוצר בסטנדרט גבוה, שישמש לשנים רבות. אם אתם רוצים להדפיס על מוצר שאין לנו באופציות באתר, תוכלו ליצור איתנו קשר טלפונית ואנחנו נעשה את ההתאמות הנדרשות על מנת ליצור לכם את המיתוג המושלם לאותו מוצר.

מובילים בתחום ההדפסות על מוצרים!

אם החלטתם לקדם את העסק או החברה שלכם לשלב הבא של מיתוג ושיפור המוניטין העסקי, אנחנו בחברת דיגיטלטיים כאן לשירותכם, יחד עם צוות מעצבים גרפיים מקצועי ומנוסה שיביא את המוצרים שלכם לרמה הגבוהה ביותר של הדפסת לוגו, סלוגן וכל תמונה או טקסט שתרצו.