074-7009728

מיתוג על חולצות

ביגוד

clothing

הדפסה על כובעים ←

רוצים למתג את העסק? זה הזמן לבחור בכובעים מודפסים!

הדפסה על כובעים היא אחת משיטות השיווק והפרסום הוותיקות בתחום ההדפסה על מוצרי טקסטיל ונחשבת גם לאחת היעילות ביותר. כובע המצחיה יכול לשמש למגוון מטרות, החל משימוש יום יומי בימי הקיץ החמים ועד לשימוש לצורכי אירועים לעובדי החברה לפעילויות גיבוש. כובע מצחיה הוא פריט לבוש מאוד פופולרי וניתן לבצע על גבי הבד שלו הדפסה בצורה איכותית מאוד הכוללת לוגו, סלוגן או כל תמונה וציור שתרצו. כובע מצחיה יכול להיות מעוצב בהתאמה מדויקת לאופי האנשים ולאופי האירוע, כמו למשל כובעים צבעוניים עם מראה רענן וצעיר לאירועי חברה, לעומת כובעים במפרט מקצועי לשימוש יום יומי לטיולים ולפעילויות ספורט.

למה כדאי להדפיס על כובעים?

בשונה ממוצרי קידום מכירות אחרים המתאימים להדפסה, במקרה של כובעי מצחיה, אתם יכולים להיות בטוחים שהחשיפה של הפרסום תהיה גבוהה במיוחד בכל פעם שיחבשו את הכובע. הנראות הגבוהה של הכובע הופכת אותו לאחד מפרטי הלבוש הבולטים ביותר ודרך מצוינת לפרסם מוצרים, שירותים או בשביל ליצור חשיפה גדולה יותר של שם החברה. כובעי המצחיה המשמשים היום להדפסה, נחשבים לאיכותיים במיוחד ויכולים להחזיק לשנים רבות אם שומרים עליהם בצורה סבירה. בנוסף לכך, על גבי הכובע אפשר להדפיס בכמה צדדים וליצור כובע ייחודי ומיוחד בדיוק לטעם ולסגנון האישי שלכם.

איך מתבצעת ההדפסה על כובעי מצחיה?

שירותי הדפסה על כובעים מתבצעים בהתאם לסוג הכובע ולרמת איכות ההדפסה שתרצו להגיע אליה. ישנן מספר שיטות להדפיס על כובעים וכל שיטה בעלת יתרונות וחסרונות מבחינת איכות ההדפסה ואפשרויות ההדפסה על בדים שונים. אנחנו בחברת דיגיטלטיים מציעים לכם שירות הדפסה מתקדם במיוחד הכולל מספר שלבים מובנים במטרה להביא לתוצאה הטובה ביותר בתהליך ההדפסה. את הצבע והעיצוב של הכובע תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של דגמים וליצור את המוצר המתאים ביותר למטרות ושאיפות העסק שלכם.

שירותי הדפסה על כובעים מחברה מובילה!

בחיפוש אחר חברה מקצועית המספקת שירותי הדפסה על כובעים, מומלץ לכם לבדוק אילו אפשרויות אתם מקבלים מהחברה שפניתם אליה לפני ביצוע ההזמנה. בכדי להקל עליכם את החיפושים, אנחנו בחברת דיגיטלטיים מציעים לכם ליווי מלא לאורך כל תהליך בחירת הכובעים וההדפסה ומחירים שלא תוכלו למצוא באף מקום.

למוצרים שלנו←