074-7009728

מיתוג על מוצרים

בקבוקים

bottles

מטריות

Umbrellas

ציוד משרדי

Office Supplies

הדפסה על מוצרים ←

מחפשים מתנה מושלמת לעובדים שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם!

המושג השימושי ביותר היום במחלקות משאבי אנוש ורווחה בחברות ועסקים הוא – מיתוג מעסיק. מיתוג מעסיק הוא מושג המתייחס למגוון רחב של פעולות שמנהלי החברה ואנשים בתפקידי מפתח יכולים לבצע במטרה לשפר את חווית העבודה במקום העבודה. אחד הכלים היעילים ביותר למיתוג מעסיק הוא הדפסה על מוצרים. באמצעות שירותי הדפסה על גבי מוצרי נוי ומוצרים שימושיים ליום יום, ניתן למתג את החברה שלכם כמקום שכיף לעבוד בו ובעל מוניטין רחב ויציב. אז אילו מוצרים כדאי לבצע עליהם הדפסה ואיך הכי נוח לבצע זאת?

מוצרים פופולריים למיתוג מעסיק

על מנת ליצור חיבור חזק יותר של העובדים שלכם למקום העבודה, יש לכם מספר אופציות ליצירת מיתוג מעסיק. האופציה הראשונה היא להתחיל עם מיתוג מעסיק כבר עם גיוס העובד או העובדת לחברה. ביום הראשון שלהם לעבודה, מומלץ להעניק להם מתנה המורכבת ממספר מוצרים ממותגים עם הלוגו והסלוגן של החברה שלכם. בין המוצרים הללו ניתן למצוא תיקי לפטופ, משטחים לעכבר, דיסק און קי ובקבוק ספורט, כאשר על כל המוצרים הללו ניתן להדפיס בצורה איכותית עם עיצוב גרפי מותאם אישית. מלבד זאת, ניתן ליצור מיתוג מעסיק איכותי לאורך כל השנה עם מוצרים שונים לכבוד ימי חג, השקת פרוייקטים חדשים או בכל שלב בו תרצו להשקיע עוד קצת בעובדים שלכם.

שיטות ההדפסה המתקדמות בעולם!

אם קיבלתם החלטה להזמין שירותי הדפסה על מוצרים ואתם מעוניינים ליצור עיצובים גרפיים באיכות גבוהה, מומלץ לכם לפנות רק לחברה המחזיקה במכונות הדפסה מתקדמות, המותאמות לסוגים שונים של מוצרים. אין שיטת הדפסה אחת המתאימה לכל המוצרים ולכן ההתאמה לכל מוצר היא הכרחית על מנת ליצור מוצר ממותג עם לוגו, סלוגן או כל תמונה שתרצו שיחזיקו לשנים רבות, גם עם שימוש רב במוצר.

הדפסה על מוצרים במחיר משתלם במיוחד!

מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לשירותי הדפסה על מוצרים? רוצים לדעת עוד על מוצרים פופולריים למיתוג מעסיק? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולהצטרף למאות הלקוחות המרוצים שלנו שכבר בחרו בשירותי ההדפסה שלנו למגוון רחב של מוצרי נוי ומוצרים שימושיים ליום יום. אנחנו בחברת דיגיטלטיים מציעים לכם את השירות הטוב ביותר למיתוג מעסיק ומספקים שירות לחברות וארגונים בלוחות זמנים מוגדרים מראש.

למוצרים שלנו←